Napisane przez: Jarosław Przewoźniak 22 lut 2010

Miesiąc luty aspiruje do miana najgorętszego miesiąca w Polsce, jeżeli chodzi o nowości wydawnicze. Wydano już rewelacyjny "Code Geass", a to jak się okazało był dopiero początek, ale od początku.

Mucha Comics postanowiła wydać "Avengers Disassembled". Komiks opowiada o ostatnich chwilachh mało znanej w Polsce grupie superbohaterów: Avengers. W jej skład wchodzili min.: Kapitan Ameryka czy Ironman. W tym tomie zebrano ostatnie pięć rozdziałów serii (#500- 503 oraz Avengers Finale). Seria ta cieszyła się w Stanach naprawdę niezwykłą popularnością, gdyż była wydawana nieprzerwanie przez ponad 500 miesięcy. Mucha widać postanowiła walczyć z Egmontem, wydając, podobnie jak on, drogie i naprawdę przyzwoicie wydane komiksy. Podobno takie najlepiej się sprzedają.

Do naszych portfeli postanowił zajrzeć, również Anime Gate wydając od razu wszystkie cztery płyty "Last Exile", czyli steampunkową opowieść znaną z fal telewizji Hyper. Potencjalni klienci mogą kupować płyty po kolei lub... kupić wydanie specjalne.


A jest co kupować, ponieważ jest bez wątpienia najlepsza tego typu pozycja, jaką do tej pory proponowały polskie wydawnictwa. 4 płyty, 2 artbooki i 2 plakaty (w tym jeden z autografami twórców). Towar naprawdę wart swojej ceny. Poniżej kilka grafik z tego anime.

{ 4 komentarze Dołącz do dyskusji i podziel się swoją opinią }

  1. Właściwie jest to dokończenie poprzedniego posta :P.

    OdpowiedzUsuń
  2. Last Exile chętnie bym zakupił. Może w końcu miał bym okazje zobaczyć wyrzyskie odcinki, bo gdy leciał na Hyper wystarczyło nie obejrzeć jednego odcina i całkiem traciło się wątek w fabule ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z Last Exile chciałem kiedyś zrobić grę fabularną ("papierowe RPG")i chyba to nie był głupi pomysł :P

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © 2010-2014 Półka pełna komiksów - Ore no Imouto - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -